Демо-доступ   

GPS Моніторинг транспорту

Практично всі компанії мають парк транспортних засобів намагається здійснювати контроль за всім, що пов'язано з експлуатацією автомобілів.

Перелік того, що може зачіпати подібний контроль, досить великий. Так, наприклад, в нього входить комплексне стеження, а саме: стеження за людьми, серед яких присутні як водії, так і механіки, стеження за транспортом, стеження за маршрутом слідування, контроль палива і т.д. Головним завданням всього цього є оптимізація робіт пов'язаних з перевезеннями і транспортом в цілому. Крім того, потрібно ще й дбати про безпеку автомобіля, встановлюючи протиугінні сигналізації. Як видно, логістичних завдань, пов'язаних з таким питанням, як стеження за автомобілем, не так вже й мало.
Щоб уникнути великої кількості виснажливої роботи, транспортні компанії і вводять супутникові системи моніторингу. GPS моніторинг транспортного засобу, дозволяє в реальному режимі часу здійснювати GPS-стеження за положенням автомобіля на карті здійснюючи контроль маршруту, отримувати точну статистику по швидкісних режимів і простоїв, бачити реальний пробіг, запобігаючи тим самим нерегламентовані рейси, і крім цього робити контроль витрати палива. GPS моніторинг здатний значною мірою спростити облік витрачання палива, а також знизить рівень амортизації і привчить водіїв до дисципліни, що все разом призведе до більш ефективного використання всіх одиниць транспорту.
Застосовуючи GPS-моніторинг, є можливість більш наочно здійснювати стеження за автомобілем, де б він не знаходився. Крім схематичних карт, в системі моніторингу присутні фотографії карти з супутника, що найчастіше більш наочно. Мало того, що відбувається відображення точного місцезнаходження транспортного засобу на самому пристрої GPS-системи, до того ж є можливість схематичної імітації моніторингу, тобто перенесення інформації на звичайну карту, що робить доступ до отримання інформації спрямованою на стеження за автомобілем на багато інформативніше. Крім цього системи моніторингу використовуються як додаткові протиугінні системи, і в разі непередбаченої ситуації система дозволить з легкістю отримати картинки з місцем розташування автомобіля, а потім залишиться тільки передати цю інформацію до відповідних органів.
Введений в транспортному підприємстві GPS-моніторинг окупається в середньому за місяці, завдяки скороченню витрат на автотранспорт, як і дозволяє домогтися GPS-стеження.
Звіти
В результаті впровадження системи моніторингу та контролю транспорту компанія отримує можливість складати звіти за період, який цікавить.
Приклади звітів:
 Контроль палива

  • вул. Голосіївська 17, оф. 201-207, Київ, Україна, 03039
  • +38 (044) 390-14-34
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Наші клієнти

Зв'яжіться з нами

  Mail is not sent.   Your email has been sent.
Top