Демо-доступ   

Наші клієнти


WOG - перша національна мережа автозаправних комплексів.

life:) — український мобільний GSM-оператор. Працює на ринку з 2005 року. Бренд є власністью компанії Астеліт. Доля ринку приблизно 20,7 %.


GREEN FOOD - виробник продуктів харчування
ПАТ "Одескабель" - найбільший в Україні виробник кабельно-провідникової продукції. Інформаційні технології та системи зв'язку - сфери, з якими вже багато років плідно працює підприємство. Протягом 60 без малого років підприємство відповідало вимогам поточного часу

Компанія "Ласунка" пропонує споживачам більше 100 видів морозива. В асортименті підприємства сендвічі і ескімо, морозиво в пластиковій упаковці, рулети і торти, а також широкий вибір пломбиру та вершкового морозива.


Торгова марка "VICI" представляє в Україні широкий асортимент крабових паличок та інших продуктів з сурімі, морепродуктів, рибної кулінарії з 1991 року. За цей багаторічний період відмінний смак продуктів "VICI", їх високу якість придбали заслужену довіру українських споживачів, а також високі оцінки професійних експертів. Асортимент ТМ "VICI", поряд з продуктами моря, включає і готові страви, що користуються особливим попитом у покупців: піци, салати, картопля фрі. Сьогодні продукцію ТМ "VICI" знають і люблять в 42 країнах світу! У виробництво кожного продукту вкладається не тільки досвід висококласних фахівців, а й частинка їх душі. Все найкраще, що створює для людини в морських глибинах природа, помножене на новітні технології виробництва, пропонує своїм споживачам торгова марка "VICI"

Jungheinrich AG один з провідних виробників підйомно-транспортних засобів, проектування складського простору і матеріалопотоків.

ТОВ «Катеринопільський елеватор». Напрямок діяльності - зберігання зернових і бобових культур і виробництво кормів для птахівницьких підприємств холдингу. До складу підприємства входять території з 8 та 17 складами підлогового типу та інфраструктурою для приймання, очищення, сушки, зберігання та відвантаження зернових культур.

Відкрите Акціонерне Товариство "Спеціалізований порт Ніка-Тера"
Компанія «Кодацька Вода» займається доставкою води по Києву, надаючи клієнтам якісний продукт, що є кращою альтернативою воді з-під крана.
ThyssenKrupp - один з найбільших індустріальних концернів у світі, що займає лідируючі позиції в області виробництва і продажу матеріалів і технологій.
Компанія ДАНОША (Danosha) - підприємство з 100% -во данськими інвестиціями. Основним видом діяльності компанії є вирощування датських порід свиней за сучасними технологіями. "Даноша" належить датському інвестиційному фонду IOe, який також володіє компанією Poldanor - найбільшим виробником свинини в Данії.
Компанія «ВІП-РЕНТ» - офіційний представник найбільшої світової корпорації з лізингу і прокату автомобілів AVIS, має 5 000 філій в 170 країнах світу і більше 60 років успішної бізнес-історії.
Компанія «Росавто» - провідна мережа автосалонів на автомобільному ринку України працює з 2000 року. Сьогодні «Росавто» представляє практично весь модельний ряд автомобілів ГАЗ, ВАЗ, FIAT, CHERY на Україні.
Холдинг Молочний Альянс - це група компаній, що поєднує в Собі потужні підприємства з переробки молока и Популярні молочні та сирні бренди.
«Молочний Шлях» - Заснований в далекому 1973 Пирятинський сирзавод в перший же рік роботи зайняв лідируючі позиції за основним видом продукції - сиру "Російському". Тільки за одну зміну його випускали 3,8 тонни. Непогано йшли справи і з незбираного продукцією - 10 тис. Тонн за зміну цифра немаленька. Продукція сир заводу були раді в Москві та Ленінграді, Києві та Донбасі. Чимало "Російського" вирушило на далеку Кубу.
Латкрок Сервіс - Надання послуг з оренди килимів для офісів, магазинів, торгових центрів.
Компанія InFox
Компанія «Світ скла» ™ пропонує широкий вибір товарів і послуг, а також якісну обробку скла і виготовлення дзеркал.
ТОВ "Барком" це українська компанія, яка займається вирощуванням свиней, великої рогатої худоби, іншої с / г продукції, виробництвом і реалізацією продуктів громадського харчування.
ООО АДК Лир ТОВ АДК Лір
Готель Київ - сучасний чотиризірковий готель з європейським рівнем обслуговування.
ООО "Винал-Агро"  ТОВ "Вінал-Агро"

Компания

"Агрофирма "Дзвони"

 Компанія "Агрофірма" Дзвони "

ТОВ «Укртрансдизель» спеціалізується на купівлі, продажу, ремонті, технічному обслуговуванні тепловозів, дизелів. А так само поставляє запчастини до залізничної техніки.
  Баштанський сирзавод - в грудні 2003 року Баштанський сирзавод відзначив своє тридцятиріччя. Сьогодні частка підприємства на сирному ринку України складає близько 4%, а продукція відома не тільки в Україні, а й далеко за її межами.

У 2007 році в Україні при здійсненні проекту логістики сформований приватний транспортний парк, що надає послуги логістики не тільки належить до групи «Вічюнай» підприємствам, але й зовнішнім компаніям.
ТОВ «Укрлогістіка» (OOO "Ukrlogistika") надає послуги логістики та розповсюдження (складування і відбір товарів) на всій території України: замовлення клієнтів виконуються протягом 24-48 годин.
Для обслуговування клієнтів у підприємства є власний автопарк, що складається з 17 великовагових транспортних засобів. Усі транспортні засоби мають можливість для перевезення товарів з різними температурними режимами, оснащені обладнанням для запису температури, відповідають екологічним стандартам "EURO 3" і "Euro 5. Для перевезення товарів використовуються і 45 кузовних транспортних засобів, підйомна сила яких становить до 10 тонн.

Орендовані 8 складських приміщень в Києві та Одесі повністю задовольняють торговельні потреби підприємств групи «Вічюнай».
Послуги логістики, складування, відбору та поширення також надаються і зовнішнім клієнтам, таким крупним учасникам ринку як "ATB", "Kviza", "Sinergia", "Xleb prom", "Levada" і "Metro".

Число працівників на підприємстві - 229.


Компанія Ферми Данам належить данській свинофермі "Danam Holding". Розташована в центральній частині України (на 70 км на південь від Києва).
Компанія була створена у вересні 1998 року на основі старого колгоспу.
Ферми Данам налічують 850 свиноматок з 20 000 забійних свиней на рік. У володіннях - 230 га сільськогосподарських угідь, де вирощують ячмінь, пшеницю і овес.

 


 

Перша Вантажна входить до складу групи компаній PGK GROUPE, що спеціалізується на різних видах транспортної логістики. Завдяки цьому, ми маємо можливість надати будь-який необхідний нашим клієнтам сервіс, вирішити задачу будь-якої складності, в рамках переміщення, розміщення та доставки вантажів одержувачам.


Компанія «Шервуд» займається розробкою і виробництвом високоточного деревообробного обладнання, а також оциліндрованих колод і широкого асортименту різних пиломатеріалів.
ТОВ «Гласс ЛТД» - це 17 років роботи на передовій ринку листового будівельного скла, і 10 років виробництва склопакетів для архітектури та будівництва.
Компанія «ВІВАТ» - національний дистриб'ютор товарів для школи та офісу
ГО «Агропромислова компанія« Грано »один з лідерів у сфері оптової торгівлі зерновими та олійними культурами
Компанія Мобільні Системи займається продажами обладнання світових брендів в галузі телекомунікацій та радіозв'язку, розробкою та виробництвом в області радіотелефонії і телекомунікаційного устаткування.
Компанія Tagrone Спеціалізується на вирощуванні зернових культур продовольчого та технічного призначення.
ТОВ "САВСЕРВІС-МОВА" - це велика дистриб'юторська компанія продуктового бізнес напрямки.
GPS моніторинг і контроль транспорту GPS / ГЛОНАСС
ТОВ "Науково-виробниче підприємство передових технологій" Зонд "займається розробкою та впровадженням нових хімічних реагентів для бурових розчинів і спеціальних рідин для ремонту свердловин
Публічне акціонерне товариство "Волинь-Цемент"
ТОВ "Володар Роз" - вивезення та утилізація твердих і габаритних відходів, будівельного сміття
КБ Інжиніринг - інноваційна компанія, що динамічно розвивається компанія, метою якої є підвищення ефективності роботи підприємств різних сфер діяльності.
GPS система контролю транспорту - Контроль палива - Агро система паралельного водіння
ПП «Авто-контроль» займається розробкою та інтеграцією систем GPS моніторингу - віддаленого контролю за транспортом і витратою палива.

СПОП Відродження

СПОП Відродження- Сільськогосподарське приватно-орендне підприємство «Відродження»
Єврозв'язок - компанія з багатим досвідом роботи на ринку телекомунікаційних систем.
Група компаній "Альпен Фарма" (Alpen Pharma Group) - об'єднання компаній, основним профілем яких є промоційна-дистриб'юторська діяльність.
ПрАТ "Бахчисарайський комбінат" Будіндустрія "є одним з найбільших підприємств з виробництва будівельних матеріалів на півдні України і єдиним підприємством, що виробляє цемент на кримському півострові. Комбінат володіє значним багаторічним досвідом у сфері виробництва і продажу продукції в цементній галузі.
Логістична компанія з 10-ти річним досвідом роботи
  Товариство з обмеженою відповідальністю "Бессарабія"
  • вул. Голосіївська 17, оф. 201-207, Київ, Україна, 03039
  • +38 (044) 390-14-34
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Наші клієнти

Зв'яжіться з нами

  Mail is not sent.   Your email has been sent.
Top