Демо-доступ   

GPS-моніторинг: тільки «за» і ніяких «проти»

На сьогодні GPS-моніторинг - прогресивна система супутникової навігації, яка відкриває нові можливості для ефективного бізнесу. Впровадження системи на виробництві робить можливим не тільки цілодобовий контроль процесу перевезення, але і управління ним на будь-якій відстані. Безліч компаній, які займаються перевезенням вантажу, уже встигли оцінити переваги супутникового спостереження.


В першу чергу система GPS-моніторингу дає можливість знати точні координати місця розташування транспорту та схему його руху в будь-який момент.

Ця функція стає все більш важливою через необхідність контролювати транспорт, як у межах країни, так і за кордоном. Ви зможете простежити маршрут вантажу від пункту «А» в пункт «Б» і те, що з ним відбувалося. Ще один плюс в тому, що сидячи перед екраном монітора, можливо не тільки стежити, але і коректувати заданий маршрут за допомогою спеціальних налаштувань. Наприклад, створювати і контролювати окремі зони або маршрути, у разі порушення яких Ви будете сповіщені за допомогою електронної пошти або смс-повідомлення. Система GPS-моніторингу - це можливість управляти транспортом онлайн.


Перевезення вантажів - складний і часто тривалий процес.


Вдалий рейс - це безліч як об'єктивних, так і суб'єктивних факторів. Система GPS-спостереження дає точні дані про час, місце знаходження автомобіля, його швидкості та напрямку руху, вже пройденому і майбутній маршрут. Таким чином, Ви повністю моделюєте ситуацію. А це особливо важливо для перевезень за кордоном - у роумінгу також є можливість відслідковувати транспорт. Що стосується суб'єктивного чинника - він практично виключений: Ви отримуєте точні дані про кількість зупинок і стоянок, їх місце і час. Більш того, за допомогою спеціальних датчиків контролю палива можна проконтролювати його витрати: кількість залитого в бак палива, його поточний рівень, витрати і можливі сливи. Система GPS-моніторингу створює ефект всебічного контролю автопарку, тому водії не можуть так просто зловживати своїм службовим становищем.


Система GPS-моніторингу - контроль не тільки транспорту, а й вантажу.


Встановивши систему, Ви зможете бути впевнені в збереженні та якісної перевезення будь-якого вантажу, навіть найбільш чутливого до коливань температури або вологості. Наприклад, тим, хто займається транспортуванням квітів або продуктів харчування ми можемо запропонувати спеціальні датчики контролю ступеня вологості або температурного показника. У підсумку Ви уникнете неприємностей і вчасно доставите споживачеві якісний товар.
І нарешті, система GPS-моніторингу - це безпека як керівництва, так і водійського складу.
Перші застерігають себе від зайвих, незапланованих витрат, інші - отримують правильно змодельований маршрут.
Отже, система моніторингу транспорту повністю виправдовує себе - підвищує рентабельність і конкурентоспроможність підприємства.

  • вул. Голосіївська 17, оф. 201-207, Київ, Україна, 03039
  • +38 (044) 390-14-34
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Наші клієнти

Зв'яжіться з нами

  Mail is not sent.   Your email has been sent.
Top