Демо-доступ   

Контроль Таксі

 

Таксі - одне з багатьох послуг, яким користується людина, навіть не замислюючись про складність системи управління. Але також не зайве буде сказати, що це одна з небагатьох послуг, яка робиться швидко.

«Час - гроші», - всім відома приказка. Один дзвінок по телефону і таксі через пару хвилин вже біля Вас. Зручність і комфорт такого пересування забезпечується оперативною роботою диспетчера. Місцезнаходження найближчій машини
C допомогою GPS стеження спрощує контроль таксі.
Необхідність у використанні GPS моніторингу в авто полягає в наступному: диспетчеру необхідно бачити, де знаходиться та чи інша машина, щоб швидко надати її клієнту і виконати замовлення. Управління замовленнями за допомогою GPS стеження спрощує цю послугу, економить час, бензин і, звичайно ж, клієнт залишається задоволеним.

 

Слід згадати, що за допомогою GPS моніторингу водій завжди може скористатися тривожною кнопкою у разі небезпеки, і диспетчер одразу відреагує на виклик. Безпека при перевезенні пасажирів так само грає не останню роль в таксі, особливо в екстремальних ситуаціях на дорозі. Рух - це життя, але потрібно знати напрямок, з GPS моніторинг ви завжди будете знати, куди вам рухатися!

1. Моніторинг
Практично всі компанії мають парк транспортних засобів намагається здійснювати контроль за всім, що пов'язано з експлуатацією автомобілів. Перелік того, що може зачіпати подібний контроль, досить великий.

2. Контроль палива
Будь транспортна компанія з впевненістю може сказати, що однією з найбільш витратних частин для неї є витрата палива. Підвищена витрата палива може бути викликаний двома основними причинами: або це порушення експлуатації транспортного засобу, або недобросовісні маніпуляції водія або інших осіб з обслуговуючого персоналу.


3. Контроль функціональних вузлів транспортних засобів
Система моніторингу дозволяє здійснювати контроль функціональних вузлів транспортних засобів:
- Відкриття і закриття вантажного відсіку
- Дані тахометра
- Акселерація
- Екстрене гальмування

4. Тривожна кнопка
Що б забезпечити безпеку водіїв на міжміських та міжнародних рейсах, система моніторингу обладнана кнопкою тривожного виклику. Дане рішення, убезпечить водіїв і вантажі у світлі зростання злочинності на дорогах, зростання якої в минулому році склав 10%.

5. Блокування двигуна
Система GPS моніторингу та спостереження lookout дозволяє віддалено блокувати транспортний засіб у разі викрадення або іншої позаштатної ситуації. Для цього необхідно відправити SMS повідомлення на пристрій для блокування двигуна. Для кожного користувача використовується персональна технологічна схема блокування транспорту.

6. Моніторинг з Вашого мобільного телефону
Для моніторингу будь-якого об'єкта з мобільного телефону, у разі якщо Ви заблукали, перебуваєте далеко від комп'ютера, Ви можете скористатися ресурсом lookout. Ви зможете в режимі реального часу відслідковувати цікавлять Вас об'єкти.

7. Двосторонній голосовий зв'язок
Водій транспортного засобу з встановленим обладнанням GPS моніторингу може здійснювати двосторонній голосовий зв'язок з диспетчером.

  • вул. Голосіївська 17, оф. 201-207, Київ, Україна, 03039
  • +38 (044) 390-14-34
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Наші клієнти

Зв'яжіться з нами

  Mail is not sent.   Your email has been sent.
Top