Демо-доступ   

Будівельна техніка

При будівництві будь-якого об'єкта необхідні важкі вантажівки - самоскиди. Але останнім часом для транспортної або будівельної компанії, що володіє самоскидами, є важливим простежити за кожною одиницею такої техніки. Проте буває дуже важко забезпечити контроль самоскидів, оскільки той дуже часто знаходиться далеко. Для цього і розроблені системи, які забезпечують точний моніторинг за транспортом, що включає в себе не тільки стеження за самими самоскидами, але також і контроль витрати палива, місцезнаходження, простої і т.д. Крім цього GPS моніторинг дозволить запобігти деякі недобросовісні дії, як водія, так і інших осіб котрі контактують з самоскидами. Наприклад, до протизаконних дій, які виявляє GPS стеження, можна віднести наступні: перевезення самоскидами сторонніх рейсів і вантажів, злив палива, і т.д. Саме такий супутниковий моніторинг дозволить транспортним компаніям реально заощадити власні гроші, адже дисциплінуючи, як самого водія, так і механіків забезпечивши такий контроль самоскидів, можна помітно підвищити рентабельність компанії, що в наш час є особливо актуальним.

1. Моніторинг
Практично всі компанії мають парк транспортних засобів намагається здійснювати контроль за всім, що пов'язано з експлуатацією автомобілів. Перелік того, що може зачіпати подібний контроль, досить великий.

2. Контроль палива
Будь транспортна компанія з впевненістю може сказати, що однією з найбільш витратних частин для неї є витрата палива. Підвищена витрата палива може бути викликаний двома основними причинами: або це порушення експлуатації транспортного засобу, або недобросовісні маніпуляції водія або інших осіб з обслуговуючого персоналу.

3. Контроль функціональних вузлів транспортного засобу
Система моніторингу дозволяє здійснювати контроль функціональних вузлів траспортних засобів:
-    Відкриття і закриття вантажного відсіку;
-    Дані тахометра;
-    Акселерація;
-    Екстрене гальмування.

4. Контроль стану вантажів
В основному здійснення контролю стану вантажів здійснюється візуальним оглядом. Але часто цей контроль не ефективний (транспортування м'яса - водій не включає рефрижератор або температура не відповідає нормам і як наслідок псування товару).

5. Тривожна кнопка
Що б забезпечити безпеку водіїв на міжміських та міжнародних рейсах, система моніторингу обладнана кнопкою тривожного виклику. Дане рішення, убезпечить водіїв і вантажі у світлі зростання злочинності на дорогах, зростання якої в минулому році склав 10%.

6. Блокування двигуна
Система GPS моніторингу та спостереження lookout дозволяє віддалено блокувати транспортний засіб у разі викрадення або іншої позаштатної ситуації. Для цього необхідно відправити SMS повідомлення на пристрій для блокування двигуна. Для кожного користувача використовується персональна технологічна схема блокування транспорту.

7. Моніторинг з Вашого мобільного телефону
Для моніторингу будь-якого об'єкта з мобільного телефону, у разі якщо Ви заблукали, перебуваєте далеко від комп'ютера, Ви можете скористатися ресурсом lookout. Ви зможете в режимі реального часу відслідковувати цікавлять Вас об'єкти.

8. Двосторонній голосовий зв'язок
Водій транспортного засобу з встановленим обладнанням GPS моніторингу може здійснювати двосторонній голосовий зв'язок з диспетчером.

  • вул. Голосіївська 17, оф. 201-207, Київ, Україна, 03039
  • +38 (044) 390-14-34
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Наші клієнти

Зв'яжіться з нами

  Mail is not sent.   Your email has been sent.
Top