Демо-доступ   

Сільськогосподарська техніка

Автоматизація процесу збирання врожаю вимагає нового технологічного підходу. Новаторством в сільському господарстві є використання GPS моніторингу, за допомогою якого спрощується контроль палива, використовуваний сільськогосподарською технікою, а так само, підрахунок обробленої площі, що допомагає контролювати витрату і дохід цього нехитрого виробництва. GPS стеження вигідно обом сторонам, як орендарю комбайна, так і його господареві. Людина, яка займається збиранням врожаю, хоче отримати за цю роботу те, що він по праву заслуговує. Тому підрахунок площі найкраще вести за допомогою нових технологій, якими повинна бути оснащена експлуатована техніка.

Контроль витрати палива важлива сторона питання в цій справі. Адже пального, для такого роду потужних машин потрібно багато. І природно кожна сторона захоче справедливого вирішення цього питання, щоб не було ніяких непорозумінь, найкраще скористатися GPS моніторингом. За допомогою цього пристрою питання про підрахунок обробленої площі, або контроль використовуваного палива, відпаде сам по собі, не зачепивши інтереси обох сторін. Те, що нам здається ще дивовижним сьогодні, завтра стає необхідністю.

1. Моніторинг
Технологія, що застосовується в диспетчерських службах на транспорті, а також для вирішення завдань транспортної логістики в системах управління перевезеннями (англ. TMS - Transportation management system) і автоматизованих системах управління автопарком (англ. FMS - Fleet Management System) для контролю фактичних маршрутів транспортних засобів при допомогою системи GPS.

2. Контроль палива
Будь транспортна компанія з впевненістю може сказати, що однією з найбільш витратних частин для неї є витрата палива. Підвищена витрата палива може бути викликаний двома основними причинами: або це порушення експлуатації транспортного засобу, або недобросовісні маніпуляції водія або інших осіб з обслуговуючого персоналу.

3. Контроль функціональних вузлів транспортного засобу
Система моніторингу дозволяє здійснювати контроль функціональних вузлів транспортних засобів:
-    Відкриття і закриття вантажного відсіку;
-    Дані тахометра;
-    Акселерація;
-    Екстрене гальмування.

4. Контроль стану вантажів
В основному здійснення контролю стану вантажів здійснюється візуальним оглядом. Але часто цей контроль не ефективний (транспортування м'яса - водій не включає рефрижератор або температура не відповідає нормам і як наслідок псування товару).

5. Тривожна кнопка
Що б забезпечити безпеку водіїв на міжміських та міжнародних рейсах, система моніторингу обладнана кнопкою тривожного виклику. Дане рішення, убезпечить водіїв і вантажі у світлі зростання злочинності на дорогах, зростання якої в минулому році склав 10%.

6. Блокування двигуна
Система GPS моніторингу та спостереження lookout дозволяє віддалено блокувати транспортний засіб у разі викрадення або іншої позаштатної ситуації. Для цього необхідно відправити SMS повідомлення на пристрій для блокування двигуна. Для кожного користувача використовується персональна технологічна схема блокування транспорту.

7. Моніторинг з Вашого мобільного телефону
Для моніторингу будь-якого об'єкта з мобільного телефону, у разі якщо Ви заблукали, перебуваєте далеко від комп'ютера, Ви можете скористатися ресурсом lookout. Ви зможете в режимі реального часу відслідковувати цікавлять Вас об'єкти.

8. Двосторонній голосовий зв'язок
Водій транспортного засобу з встановленим обладнанням GPS моніторингу може здійснювати двосторонній голосовий зв'язок з диспетчером.

  • вул. Голосіївська 17, оф. 201-207, Київ, Україна, 03039
  • +38 (044) 390-14-34
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Наші клієнти

Зв'яжіться з нами

  Mail is not sent.   Your email has been sent.
Top