Демо-доступ   

Контроль витрат палива

Контроль витрат палива

Однією з глобальних проблем компаній, що займаються вантажоперевезеннями, є необхідність контролю витрат палива.
GPS Моніторинг транспорту

GPS Моніторинг транспорту

Практично всі компанії мають парк транспортних засобів намагається здійснювати контроль за всім, що пов'язано з
1 2

Hide Main content block

GPS моніторинг та контроль транспорту

Компанія Lookout є офіційним представником в Україні компанії Gurtam - розробника програмного комплексу gps моніторингу транспорту Wialon - і має статус «Срібного партнера», а також була визнана кращим партнером Gurtam в Україні на конференції «Телематика 2011» в листопаді 2011 року в Мінську.

Компанія Lookout займає лідируючу позицію на ринку України в області GPS-моніторингу і пропонує системи GPS контролю транспортних засобів, контроль за використанням палива, хостинг для операторів GPS-моніторингу в Україні.

 

 

Від повного контролю над автопарком Вас відділяють всього декілька етапів:

 

Підписання договору

Підписання догоовру на надання послуг та поставку устаткування.

Установка устаткування

Підбір необхідного устаткування та його встановлення на Ваш транспортний засіб.

Навчання користувача

Ми допоможемо настроїти програмне забезпечення на Вашому комп'ютері та навчимо ним користуватись.

Отримання результату

Ви повністю контролюєте рух Вашого транспорту. Зниження завтрат до 30%.

 

На українському ринку досить багато компаній торгують послугами в системі GPS контролю та моніторингу з використанням закордонного обладнання, оснащених імпортними клієнтським і серверним ПЗ. Це створює певні труднощі, як для клієнтів, так і для вітчизняних розробників щодо здійснення ними технічної підтримки та обслуговування такого обладнання. У тому числі виникають труднощі з впровадження новітніх функціональних налаштувань, що відповідають високим стандартам і потребам споживача. Інші ж компанії обмежуються продажами систем GPS стеження з обмеженими функціональними можливостями, що стає для сучасного споживача все менш і менш привабливим.

Сучасний користувач приладів GPS контролю та моніторингу вже не обмежується своїм місцем положення або географічною статистикою свого шляху за якийсь звітний проміжок часу, Він хоче взяти під свій контроль максимум можливих функцій: від оптимізації подачі палива, до внутрішньо салонового «мікроклімату». А ось абгрейд його обладнання найчастіше практично неможливий або майже не здійсненна.

Для власників автотранспортних засобів наша компанія може вже сьогодні запропонувати програмно-апаратний комплекс, який повністю інтегрований в систему для відстеження, контролю та моніторингу. Вона володіє всіма необхідними функціональними можливостями для забезпечення якісного та безпечного контролю при веденні свого бізнесу. Ціни на наше обладнання і ПЗ до нього прийнятні і знаходяться на рівні вартості досить поширених і так званих «систем-відстежень» з вельми вузьким спектром функціональності.

 

Наші Послуги

GPS моніторинг транспорту є невід'ємною частиною ефективної роботи будь-якої компанії, яка має свій автопарк або якимось чином пов'язана з перевезеннями вантажів або пасажирів, має у своєму розпорядженні будівельну або сільськогосподарську техніку.

Останні Новини

 • Конференція Телематика 2013 в Грузії 10 липня 2013 черв. 02, 2015

  Наші колеги повернулися з Грузії, де цього року проходила літня регіональна партнерська конференція Gurtam «Телематика 2013. Літо».

 • Ралі "Будапешт - Бамако" черв. 02, 2015

  24 січня в Угорщині стартує найбільша аматорське ралі в світі «Будапешт-Бамако». Цей Великий Африканський Автопробіг називають бюджетною версією ралі-марафону Дакар.

 • Team Building Lookout LTD черв. 02, 2015

  16-е Березня, 2013 року, 08 ранку за бортом -6 за Цельсієм - сніг і хуртовина ...
  Але, незважаючи на льодовий мороз, команда Lookout починає свій день ... у Ворзелі))

 • Конференція для партнерів Gurtam черв. 02, 2015

  Компанія Лукаут виступила організатором конференції для партнерів Gurtam з України, Молдови, Росії, Вірменії та Грузії.

 • вул. Голосіївська 17, оф. 201-207, Київ, Україна, 03039
 • +38 (044) 390-14-34
 • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Наші клієнти

Зв'яжіться з нами

  Mail is not sent.   Your email has been sent.
Top