Демо-доступ   

Трактори та спецмашини

Фізичну працю люди навчилися полегшувати і спрощувати за допомогою механізованого сили. Люди навчилися мислити глобально, і розширено, навчилися економити час, свою енергію, гроші. І найголовніше, люди навчилися рахувати витрачені сили, вести підрахунок обробленої площі. І що цікаво, за допомогою новітніх технологій GPS моніторингу та GPS стеження, спростили собі завдання з контролю витрати палива, контролю роботи механізмів, наприклад, підняття ковша на тракторі, щоб чітко вести відплату виконаного праці, а не вести дебати, хто, що зробив або не зробив.

Орендувати трактор для своїх потреб зараз не становить великої праці, але потрібно ще, і оплатити роботу. Контроль роботи тракторів ви можете без проблем зробити за допомогою GPS пристроїв. Це не просто вигідно, а ще й економно, і найголовніше, ви платите, тільки за виконану роботу, рівно так само і отримуєте. Правильний підхід до організації роботи позбавить вас від багатьох клопоту по її закінченні.

Хочеться зауважити, що за допомогою GPS моніторингу ви зможете відслідковувати, де знаходиться трактор, або проконтролювати його роботу за допомогою мобільного телефону. Багатьом здається, що це неможливо, але на дворі ХХІ століття, і хочемо ми цього чи ні, ми повинні вдосконалитися.

1. Моніторинг
Практично всі компанії мають парк транспортних засобів намагається здійснювати контроль за всім, що пов'язано з експлуатацією автомобілів. Перелік того, що може зачіпати подібний контроль, досить великий.

2. Контроль палива
Будь яка транспортна компанія з впевненістю може сказати, що однією з найбільш витратних частин для неї є витрата палива. Підвищена витрата палива може бути викликаний двома основними причинами: або це порушення експлуатації транспортного засобу, або недобросовісні маніпуляції водія або інших осіб з обслуговуючого персоналу.

3. Контроль функціональних вузлів транспортного засобу
Система моніторингу дозволяє здійснювати контроль функціональних вузлів транспортних засобів:
-    Відкриття і закриття вантажного відсіку;
-    Дані тахометра;
-    Акселерація;
-    Екстрене гальмування;
-    Підрахунок пасажиропотоку.

4. Контроль стану вантажів
В основному здійснення контролю стану вантажів здійснюється візуальним оглядом. Але часто цей контроль не ефективний (транспортування м'яса - водій не включає рефрижератор або температура не відповідає нормам і як наслідок псування товару).

5. Тривожна кнопка
Що б забезпечити безпеку водіїв на міжміських та міжнародних рейсах, система моніторингу обладнана кнопкою тривожного виклику. Дане рішення, убезпечить водіїв і вантажі у світлі зростання злочинності на дорогах, зростання якої в минулому році склав 10%.

6. Блокування двигуна
Система GPS моніторингу та спостереження lookout дозволяє віддалено блокувати транспортний засіб у разі викрадення або іншої позаштатної ситуації. Для цього необхідно відправити SMS повідомлення на пристрій для блокування двигуна. Для кожного користувача використовується
персональна технологічна схема блокування транспорту.
7. Моніторинг з Вашого мобільного телефону
Для моніторингу будь-якого об'єкта з мобільного телефону, у разі якщо Ви заблукали, перебуваєте далеко від комп'ютера, Ви можете скористатися ресурсом lookout. Ви зможете в режимі реального часу відслідковувати об'єкти, котрі, Вас цікавлять.

8. Двосторонній голосовий зв'язок
Водій транспортного засобу з встановленим обладнанням GPS моніторингу може здійснювати двосторонній голосовий зв'язок з диспетчером.

  • вул. Голосіївська 17, оф. 201-207, Київ, Україна, 03039
  • +38 (044) 390-14-34
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Наші клієнти

Зв'яжіться з нами

  Mail is not sent.   Your email has been sent.
Top