Демо-доступ   

Автобуси

Автобуси є самим затребуваним видом громадського транспорту, тому і стеження за ними ключовим моментом у транспортних підприємствах. Для того щоб перевезення пасажирів була своєчасною і точною, необхідно організувати стеження за автобусами, щоб їх рух було строго за розкладом. Але, на жаль, не завжди, виходить, здійснювати моніторинг роботи транспорту перевозить людей стандартними засобами. Саме для цього й існує GPS моніторинг, який здатний не тільки контролювати графік, але й виконувати ряд інших завдань. До них можна віднести, і контроль витрати палива, що дозволяє завжди знати про те, скільки пального залишилося в баку, або стежити за тим, щоб водій не справляв злив палива. Крім цього GPS стеження дозволяє дізнатися, скільки саме пасажирів перевозять автобуси, оскільки цей момент дуже важливий, адже чим більше грошей збере перевезення пасажирів, тим більше буде вигода від пасажирських перевезень. До того ж GPS стеження допомагає проводити загальний контроль автобусів вийшли на маршрут, тому моніторинг за допомогою супутникового обладнання буде корисний для всіх пасажирських підприємств.

1. Моніторинг

Практично всі компанії мають парк транспортних засобів намагається здійснювати контроль за всім, що пов'язано з експлуатацією автомобілів. Перелік того, що може зачіпати подібний контроль, досить великий.

2. Контроль палива

Будь транспортна компанія з впевненістю може сказати, що однією з найбільш витратних частин для неї є витрата палива. Підвищена витрата палива може бути викликаний двома основними причинами: або це порушення експлуатації транспортного засобу, або недобросовісні маніпуляції водія або інших осіб з обслуговуючого персоналу.


3. Робота в роумінгу

В системі Lookout існує 3 варіанти реалізації GPS стеження і моніторингу в режимі роумінгу:

GPS GSM термінал налаштовується на роботу в режим «економною» передачі даних. Знаходженні в режимі роумінгу, GPS GSM термінал передає дані раз на 3-4 години, передаючи на сервер всі дані за цей період.
Якщо підприємству необхідно отримувати достовірну інформацію про пробіг, маршруті, стоянках, витрату палива під час рейсів і після, витрати можуть скласти до 33 грн в місяць.
При необхідності відділу логістики підприємства мати достовірну інформацію про роботу транспортного засобу за кордоном у будь-який час доби, витрати можуть скласти до 600-1200 грн на місяць.

4. Блокування двигуна

Система GPS моніторингу та спостереження lookout дозволяє віддалено блокувати транспортний засіб у разі викрадення або іншої позаштатної ситуації. Для цього необхідно відправити SMS повідомлення на пристрій для блокування двигуна. Для кожного користувача використовується персональна технологічна схема блокування транспорту.

5. Моніторинг з Вашого мобільного телефону

Для моніторингу будь-якого об'єкта з мобільного телефону, у разі якщо Ви заблукали, перебуваєте далеко від комп'ютера, Ви можете скористатися ресурсом lookout. Ви зможете в режимі реального часу відслідковувати цікавлять Вас об'єкти.

6. Двосторонній голосовий зв'язок

Водій транспортного засобу з встановленим обладнанням GPS моніторингу може здійснювати двосторонній голосовий зв'язок з диспетчером.

  • вул. Голосіївська 17, оф. 201-207, Київ, Україна, 03039
  • +38 (044) 390-14-34
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Наші клієнти

Зв'яжіться з нами

  Mail is not sent.   Your email has been sent.
Top