Демо-доступ   

Транспортні компанії

Основною діяльністю, яку виконує будь транспортна компанія, є доставка вантажів. Але час і ринкові відносини вносять свої корективи і на сьогоднішній день, те, що робить транспортна компанія, складно назвати звичайною доставкою, це вже більше нагадує високоякісну роботу із забезпечення доставки вантажу замовникові. Адже транспортуванням всіх вантажів займаються справжні професіонали і серед них не тільки досвідчені водії, а й кваліфіковані логісти, менеджери по роботі з клієнтами і навіть вантажники є ланками одного злагодженої ланцюга, що виконують кожну доставку максимально якісно, незалежно від відстані доставки, обсягу і ваги самого вантажу .

Проте всього цього складно домогтися без використання системи моніторингу. Моніторинг дозволяє: по-перше, домогтися доставки вантажів в строк, а по-друге, істотно скоротити витрати на пальне, що позитивно позначиться на рентабельності всього транспортного підприємства. Крім цього моніторинг здатний полегшити роботу всьому транспортному підприємству, завдяки стеженню за автомобілем і його водієм.

1. Моніторинг
Практично всі компанії мають парк транспортних засобів намагається здійснювати контроль за всім, що пов'язано з експлуатацією автомобілів. Перелік того, що може зачіпати подібний контроль, досить великий.

2. Контроль палива
Будь яка транспортна компанія з впевненістю може сказати, що однією з найбільш витратних частин для неї є витрата палива. Підвищена витрата палива може бути викликаний двома основними причинами: або це порушення експлуатації транспортного засобу, або недобросовісні маніпуляції водія або інших осіб з обслуговуючого персоналу.

3. Робота в роумінгу
В системі Lookout існує 3 варіанти реалізації GPS стеження і моніторингу в режимі роумінгу:

  • GPS GSM термінал налаштовується на роботу в режим «економний» передачі даних. Знаходженні в режимі роумінгу, GPS GSM термінал передає дані раз на 3-4 години, передаючи на сервер всі дані за цей період.
  • Якщо підприємству необхідно отримувати достовірну інформацію про пробіг, маршруті, стоянках, витрату палива під час рейсів і після, витрати можуть скласти до 33 грн в місяць.
  • При необхідності відділу логістики підприємства мати достовірну інформацію про роботу транспортного засобу за кордоном у будь-який час доби, витрати можуть скласти до 600-1200 грн на місяць.

4. Контроль стану вантажів
В основному здійснення контролю стану вантажів здійснюється візуальним оглядом. Але часто цей контроль не ефективний (транспортування м'яса - водій не включає рефрижератор або температура не відповідає нормам і як наслідок псування товару).

5. Блокування двигуна
Система GPS моніторингу та спостереження lookout дозволяє віддалено блокувати транспортний засіб у разі викрадення або іншої позаштатної ситуації. Для цього необхідно відправити SMS повідомлення на пристрій для блокування двигуна. Для кожного користувача використовується
персональна технологічна схема блокування транспорту.

6. Моніторинг з Вашого мобільного телефону
Для моніторингу будь-якого об'єкта з мобільного телефону, у разі якщо Ви заблукали, перебуваєте далеко від комп'ютера, Ви можете скористатися ресурсом lookout. Ви зможете в режимі реального часу відслідковувати цікавлять Вас об'єкти.

7. Двостороння голосовий зв'язок
Водій транспортного засобу з встановленим обладнанням GPS моніторингу може здійснювати двосторонній голосовий зв'язок з диспетчером.

  • вул. Голосіївська 17, оф. 201-207, Київ, Україна, 03039
  • +38 (044) 390-14-34
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Наші клієнти

Зв'яжіться з нами

  Mail is not sent.   Your email has been sent.
Top