Демо-доступ   

Робота в роумінгу

Lookout використовує варіанти реалізації GPS стеження і моніторингу в режимі роумінгу:


GPS GSM термінал налаштовується на роботу в режим «економний» передачі даних. Знаходженні в режимі роумінгу, GPS GSM термінал передає дані раз на 3-4 години, передаючи на сервер всі дані за цей період. При такій конфігурації GPS GSM терміналу здійснюється контроль і в режимі реального часу, але із затримкою. Незначні витрати на міжнародний зв'язок (від 20-ти до 40-ти грн. В день) ці затримки цілком компенсують дешевизною стеження і моніторингу. Так само можливе відправити SMS повідомлення на GPS GSM термінал з командою негайного визначення поточного місцезнаходження. Режим роботи GPS GSM терміналу конфігурується віддалено.

Якщо підприємству необхідно отримувати достовірну інформацію про пробіг, маршрут, стоянки, витрату палива під час рейсів і після, витрати можуть скласти до 33 грн в місяць. Енергонезалежна пам'ять дозволяє контролювати витрату палива, маршрут, стоянки, температурні режими транспортування вантажів і т.д. на будь-якій ділянці міжнародних рейсів при відключеній послуги роумінгу у встановленій SIM карті. Недолік: система GPS моніторингу в режимі реального часу можлива тільки на території України. При знаходженні транспортного засобу закордоном, інформація про місцезнаходження Не буде актуальна на сервері. При появі транспортного засобу в зону дії мобільного оператора (Sim карта якого встановлена) інформація буде передана на сервер.

При необхідності відділу логістики підприємства мати достовірну інформацію про роботу транспортного засобу за кордоном у будь-який час доби, витрати можуть скласти до 350 грн на місяць.

  • вул. Голосіївська 17, оф. 201-207, Київ, Україна, 03039
  • +38 (044) 390-14-34
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Наші клієнти

Зв'яжіться з нами

  Mail is not sent.   Your email has been sent.
Top