Демо-доступ   

Контроль транспорту, протиугінна сигналізація на Android і iOS Apple

Описние работы противоугонной сигнализации на Android и iOC apple

Охоронно-інформаційна сигналізація автомобіля CarInPhone призначена для роботи спільно з заводською охоронною системою та / або системою дистанційного керування центральним замком автомобіля (брелоком автомобіля) з метою справити повноцінний контроль транспорту. З її допомогою можливо дистанційно контролювати автомобіль, а також керувати автомобілем за допомогою мобільних пристроїв (смартфонів, планшетних ПК), що працюють під управлінням операційних систем ANDROID, iOS (Apple і iPAD), Windows Phone 8 (з лютого 2013 року).


В системі використані елементи вищої якості, тому вона відрізняється високою якістю і ступенем надійності. Використовуються модем TELIT, Італія та GPS-приймач UBLOX, Німеччина.


Для дистанційного контролю над автомобілем необхідно, щоб мобільний пристрій користувача мав доступ до мережі Інтернет, оскільки для передачі інформації між користувачем і його автомобілем використовуються канали зв'язку GPRS (мобільний інтернет), а також було встановлено додаток CarInPhone.


За допомогою програми CarInPhone можливо контролювати практично все, що відбувається з вашим автомобілем в момент, коли вас немає поруч, фактично на будь-якій відстані, де є мобільний зв'язок і виконує функцію протиугінної сигналізації.


Додаток можливо отримати з офіційного сервера компанії-розробника операційної системи вашого мобільного пристрою. Просто введіть в пошуку сервера додатків: CarInPhone. Встановіть додаток на свій мобільний пристрій. І отримаєте всі переваги СИСТЕМИ, які в неї закладені зараз і будуть закладені в майбутньому завдяки сервісу автоматичного оновлення програми.

 

 

  • Точне визначення місця розташування автомобіля.
  • Можливо одночасне спостереження за декількома автомобілями.
  • Історія переміщень за проміжок часу, який можливо задати.
  • Історія повідомлень - коли і що відбувалося з автомобілем

 

Опис кнопок панелі управління

Кнопка блокування двигуна. Натиснувши на цю кнопку, двигун автомобіля буде заблокований на час, поки натиснута кнопка. Щоб виключити блокування двигуна, натисніть кнопку знову.

Кнопка включення додаткового каналу. Може бути підключений, наприклад, до системи автономного опалення автомобіля.
Також можливо підключити примусовий запуск звукової сирени для залучення
уваги до автомобіля. Зверніться за консультацією до Вашого установника
- Що саме можливо включити цією кнопкою.

Кнопка включення аварійної світлової сигналізації. Натиснувши цю кнопку, СИСТЕМА активує аварійну світлову сигналізацію автомобіля. Всі покажчики поворотів будуть мигати протягом 25 секунд. Це потрібно для пошуку автомобіля на великій стоянці, або для залучення уваги до автомобіля. Через 25 секунд аварійна світлова сигналізація вимкнеться автоматично.

Кнопка включення контролю зв'язку автомобіля з сервером даних.
Коли натиснута ця кнопка - сервер контролює, чи надходять дані від автомобіля. У випадку, якщо дані не надходять по якійсь причині більше 5-10 хвилин - сервер відправляє користувачеві повідомлення про це. При відновленні зв'язку також відправляється повідомлення про те, що зв'язок відновлено.
  • вул. Голосіївська 17, оф. 201-207, Київ, Україна, 03039
  • +38 (044) 390-14-34
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Наші клієнти

Зв'яжіться з нами

  Mail is not sent.   Your email has been sent.
Top