Демо-доступ   

Лісовози

Для того щоб забезпечити доставку заготовленої деревини з важкодоступних місць, потрібен особливий транспорт - лісовози. Але для того, щоб здійснити контроль роботи такого виду транспорту, є одна суттєва проблема - лісовози дуже часто бувають, недосяжні навіть для стільникового зв'язку. Саме тому неможливо забезпечити необхідний моніторинг, чим і користуються деякі «підприємливі» водії, зливаючи з баків зайве, як їм здається, паливо. Саме для цього розроблені спеціальні системи, які дозволяють здійснювати максимально повне і точне стеження за лісовозами де б вони не знаходилися, оскільки супутники забезпечують покриття всієї поверхні землі. GPS стеження включає в себе наступні важливі моменти: контроль витрати палива, а також і моніторинг лісовоза в цілому. А саме GPS моніторинг здійснює спостереження за такими параметрами, як: пробіг лісовоза, його швидкість, час простою, відпочинок водія і т.п. У підсумку, застосовуючи супутниковий контроль лісовоза досягається позитивний ефект через те, що недобросовісні водії, дисциплінуються, а це, в свою чергу, дозволить заощадити чималі гроші і час для компаній, що займаються доставкою лісу.

1. Моніторинг
Практично всі компанії мають парк транспортних засобів намагається здійснювати контроль за всім, що пов'язано з експлуатацією автомобілів. Перелік того, що може зачіпати подібний контроль, досить великий.

2. Контроль палива
Будь транспортна компанія з впевненістю може сказати, що однією з найбільш витратних частин для неї є витрата палива. Підвищена витрата палива може бути викликаний двома основними причинами: або це порушення експлуатації транспортного засобу, або недобросовісні маніпуляції водія або інших осіб з обслуговуючого персоналу.

3. Контроль функціональних вузлів транспортного засобу
Система моніторингу дозволяє здійснювати контроль функціональних вузлів траспортних засобів:
- Відкриття і закриття вантажного відсіку;
- Дані тахометра;
- Акселерація;
- Екстрене гальмування.


4. Контроль стану вантажів
В основному здійснення контролю стану вантажів здійснюється візуальним оглядом. Але часто цей контроль не ефективний (транспортування м'яса - водій не включає рефрижератор або температура не відповідає нормам і як наслідок псування товару).

5. Тривожна кнопка
Що б забезпечити безпеку водіїв на міжміських та міжнародних рейсах, система моніторингу обладнана кнопкою тривожного виклику. Дане рішення, убезпечить водіїв і вантажі у світлі зростання злочинності на дорогах, зростання якої в минулому році склав 10%.

6. Блокування двигуна
Система GPS моніторингу та спостереження lookout дозволяє віддалено блокувати транспортний засіб у разі викрадення або іншої позаштатної ситуації. Для цього необхідно відправити SMS повідомлення на пристрій для блокування двигуна. Для кожного користувача використовується персональна технологічна схема блокування транспорту.

7. Моніторинг з Вашого мобільного телефону
Для моніторингу будь-якого об'єкта з мобільного телефону, у разі якщо Ви заблукали, перебуваєте далеко від комп'ютера, Ви можете скористатися ресурсом lookout. Ви зможете в режимі реального часу відслідковувати цікавлять Вас об'єкти.

8. Двостороння голосовий зв'язок
Водій транспортного засобу з встановленим обладнанням GPS моніторингу може здійснювати двосторонній голосовий зв'язок з диспетчером.

  • вул. Голосіївська 17, оф. 201-207, Київ, Україна, 03039
  • +38 (044) 390-14-34
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Наші клієнти

Зв'яжіться з нами

  Mail is not sent.   Your email has been sent.
Top