Демо-доступ   

GPS моніторинг без абонплати

Наші клієнти через незнання чи через недосвідченість часто запитують: "Що таке щомісячна абонплата і чи може якось обійтися без неї?". При цьому клієнт, природно, хоче, щоб система моніторингу працювала якісно і надійно.


Практично всі пропоновані на даному сегменті ринку варіанти із зазначенням «відсутності абонентської плати» найчастіше призводять до кількох моментів:


1. Називаємо речі чужими іменами. Ви бачите заголовок - «Без абонплати!», А виявиться потім, що для роботи потрібно підключитися до тарифу такому-то, потім платити за тарифом стільки-то, зазвичай кожен місяць або ж раз на рік і т.д. - Тобто все одно абонплата буде, як її не називай.


2. Система функціонує лише з певними СІМ-картками або налаштована під певне ПЗ, яке Вам продадуть. Ви нібито проводите оплату тільки за використовуваний об’єм трафіку з СІМ-карти за «спеціальною ціною». Абонплата повертається від постачальника послуг зв'язку. Найчастіше - робота за такою схемою виходить дорожче користувачеві приблизно на 50%, адже оператор природно хоче взяти ще свою частину грошей - "частку", так би мовити, а у Вас - тариф «Без абонплати!», Як же.


3. З деяких сайтів менеджери з продажу Вас безпосередньо запевнять: "З нами Ви зможете працювати без абонплати!", Що всі витрати компанії компенсуються завдяки новому продажу, поліпшенню якості обслуговування і так далі. Це - звичайнісінька пі-ра-мі-да. Хотілося б пояснити - чому.


Вам запропонують укласти договір строком на рік, дійсно без щомісячної плати за послуги, але на наступний рік, повірте, - переведуть на тариф з абонплатою, і часто так виходить, що більше, ніж середня ринкова вартість - Ви ж уже купили обладнання, навряд чи захочете змінювати постачальника і знову мати головний біль. Або ще простіше - змінять адреса, контактні номери, обнуляти бази даних - і все заново. Повірте, не причепиться - такий Закон - не можна нічого надавати повністю безкоштовно. У клієнта залишається обладнання, але ним вже не можна користуватися, підключившись до інших серверів іншої компанії, просто настройки унікальні, протоколи передачі інформації зазвичай наглухо закриті - прийдеться все ж починати по новій, знову шукати постачальника послуг, купувати нове обладнання, знову платити за монтаж, підключення. Як то кажуть - варто було?


4. Клієнту дістається в користування GPRS модем, вся інформація з трекерів приходить безпосередньо на обраний клієнтом комп'ютер. Такий варіант - абсолютно реальний навіть при відсутньої щомісячних платежів за обслуговування, але має дуже суттєвий мінус: дані можна переглядати лише з одного комп'ютера, який Ви обрали. Тобто - створюються колосальні незручності в плані користування системою кількома співробітниками (службою безпеки, директором, логістом і т.д.) з різних місць. А це - одна з головних складових моніторингу - необмежений доступ з будь-якої точки світу, де є Інтернет.


5. Нарешті, один з головних моментів - те, з якою швидкістю працює система. Щоб не зіткнутися з ситуацією, коли водій вже стоїть перед Вами, а закріплений за ним транспорт у Вас на екрані досі в N км від Вас і, прочекавши годину - так оновлень положення і не побачити - не варто "вестися" на привабливі пропозиції без абонплати - Ви ж хочете надійний сервер, що знаходиться на платформах перевірених провайдерів і цілодобово мають необмежений доступ до швидкісного інтернету? А це просто не може бути безкоштовним. У пропонованому нами варіанті при «вході» в програмне забезпечення - до Вас приходить лише стан на даний момент і в перебігу декількох миттєвостях Ви отримуєте вичерпну інформацію по всьому працюючому в системі автопарку, будь його кількість 5 або 1000. Якщо ж Вам потрібно запитати звіт за попередній період, інформація береться з серверної бази даних, і - вуаля! Отримуєте лише запитану інформацію - нічого зайвого.

У будь-якому випадку, якщо Ви бачите кричущі заголовки і гасла «У нас - без абонентської плати!» - Двічі подумайте і уважно перегляньте пропоновану Вам інформацію.


Вам віриться в безкоштовний стільниковий зв'язок - щоб купити телефон і все? Мені особисто - не віриться. Така ж ситуація і в даній сфері. Плата за щомісячне обслуговування включає в себе вартість місць на серверах, послуги зв'язку та плата провайдерам, на чиїх платформах знаходиться наше обладнання. Вони надають нам цілодобовий зв'язок з сервером, швидкість передачі даних і роботу без збоїв з гарантією 99,9%. Та й серверне обладнання - річ дорога, що вимагає оновлень. А треба ж іще протестувати, створити резервну копію, постійно оновлювати Ваші дані, тримати і навчати кваліфікованих фахівців, здійснювати Вам технічну підтримку по будь-яких питань. Не будемо забувати, що обладнання зазвичай працює в нестабільному і агресивному середовищі і часто присутній саботаж з боку водіїв. В абонплату включено підтримка функціонування системи нашими фахівцями, відновлення її працездатності в разі чого. Ми працюємо в сфері контролю транспорту вже більше 5 років і за цей час встигли перевірити на собі, що в тривалій співпраці надавати своєчасну технічну підтримку, купувати оновлення програмного забезпечення і підтримувати працездатність серверів абсолютно безоплатно неможливо. Адже з цього всього і складається те, чого ви хочете - надійність і якість, повнота і швидкість отримання даних.

Тому подумайте - чи так Вам важливо не платити певну суму кожен місяць, але при цьому постійно мати головний біль з працездатністю системи та якості обслуговування, чи буде ще завтра працювати придбана Вами система або ж ні? Можливо, легше розлучатися з невеликою фіксованою сумою постійно, але при цьому бути спокійним і впевненим, що все працює. А якщо не працює - то в найкоротші терміни рішення буде знайдено і все повернеться на круги своя. Пам'ятайте - скупий платить двічі.

Так, ми можемо запропонувати Вам варіант, при якому Вам не потрібно щомісяця платити за обслуговування. Ми можемо продати Вам сервер, з яким будете працювати тільки Ви самі. Потрібно буде найняти або навчити фахівців для роботи з системою моніторингу, з'ясувати всі існуючі нюанси - але якщо ви збираєтеся суто контролювати свій автопарк - витрати вийдуть набагато більшими, ніж при платі кожен місяць за послуги.

  • вул. Голосіївська 17, оф. 201-207, Київ, Україна, 03039
  • +38 (044) 390-14-34
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Наші клієнти

Зв'яжіться з нами

  Mail is not sent.   Your email has been sent.
Top