Демо-доступ   

Конференція Телематика 2013 в Грузії 10 липня 2013

02 червня 2015

Наші колеги повернулися з Грузії, де цього року проходила літня регіональна партнерська конференція Gurtam «Телематика 2013. Літо».

І, звичайно ж, прямо зараз я розповім вам все найцікавіше, про що повідали мені благополучно дісталися до Мінська гуртамовці. А розповісти, повірте, є про що.

Отже, 26 червня, комфортно діставшись до Грузії і розселившись в чудовому готелі «Ambasadori Kachreti», наші колеги, гостинно зустрінуті партнерами з компанії GeoGPS, почали спілкуватися з уже прибулими партнерами і чекати інших учасників конференції. Цього року конференція «Телематика 2013. Літо» зібрала партнерів Gurtam з Росії, України, Азербайджану, Литви, Вірменії, Сербії, і, звичайно ж, Грузії. Перший день був, по суті, вдень вітань і знайомств, тому всі, хто втомився після довгого шляху, отримали шанс відпочити, в неформальній обстановці поспілкуватися з присутніми колегами, і почати відчувати на собі всі принади традиційного грузинського гостинності.

На наступний день, що встигли добре відпочити, виспалися (і не дуже), партнери зібралися в конференц-залі, де відбулося офіційне відкриття конференції, і прозвучали основні доповіді, підготовлені представниками Gurtam. Керівник відділу маркетингу і продажів Олександр Кувшинов у своїй презентації підвів підсумки роботи Gurtam за перший квартал 2013 року, розповів про зміни в партнерській програмі Gurtam, а також окреслив подальші перспективи розвитку компанії і продуктів Wialon. Окремо Олександр зупинився на успіхах присутніх партнерів, відзначивши значний ріст кожного і подякувавши за співпрацю.

Офіційна частина конференції "Телематика 2013. Літо" Далі менеджер з розвитку бізнесу Євген Корінь розповів про нові напрямки розвитку бізнесу в сфері супутникового моніторингу, особливості сучасного ринку і можливості створення власного продукту на базі Wialon, що дозволить заробляти більше. Для цього вже зараз в арсеналі Gurtam є безліч знайомих нашим партнерам інструментів: SDK, RemoteAPI, APPS, Toolz. Особливу увагу Євген приділив темі розробки кастомізованих додатків і розповів про інструмент Apps, про який не раз згадувалося в нашому блозі.

Продовжилася офіційна частина ще одним не менш важливим доповіддю, представленим регіональним менеджером Gurtam Валентиною Бабкіної, яка в подробицях розповіла про курс навчання та сертифікації за Wialon, підготовленому нашими фахівцями технічної підтримки. Це було особливо актуально для присутніх на конференції партнерів, які планували здати спеціальний іспит і підтвердити свою кваліфікацію фахівців з Wialon.

Після всіх доповідей неабияк втомлені гості, які отримали безліч корисної для себе інформації і обговорити ці відомості з колегами, із задоволенням перемістилися в ресторан, де їх вже чекав обідній стіл, зі стравами традиційної грузинської кухні.

Оригінал статті

 

  • вул. Голосіївська 17, оф. 201-207, Київ, Україна, 03039
  • +38 (044) 390-14-34
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Наші клієнти

Зв'яжіться з нами

  Mail is not sent.   Your email has been sent.
Top