Демо-доступ   

Ралі "Будапешт - Бамако"

02 червня 2015

24 січня в Угорщині стартує найбільша аматорське ралі в світі «Будапешт-Бамако». Цей Великий Африканський Автопробіг називають бюджетною версією ралі-марафону Дакар.

«Будапешт-Бамако» вважається найбільшим у світі ралі проходить через Сахару. Цього року його маршрут пролягає через Європу, Марокко, Західну Сахару, Мавританію, Сенегал і фінішує 9 лютого в Банджуле (Гамбія). Довжина дистанції - понад 8 тисяч кілометрів.

Ралі «Будапешт-Бамако» було засновано в 2005 році, тоді участь у ньому взяли 42 команди. Цього року вперше в ньому бере участь команда з України, яку представлять брати Павло та Олексій Сукненка. Українська команда, одна з 125 учасників ралі, виступить під номером 15 у категорії Classic GPS Rally. Стартуючи з Києва на автомобілі Mitsubishi L200 без істотних змін в конструкції, команда проїде близько 20 тисяч кілометрів.

Засновник ралі Будапешт-Бамако, пан Сабо, про участь української команди: «Ми дуже раді тому, що команда Team.UA приєдналася до нашої сім'ї учасників ралі« Будапешт-Бамако ». У серпні цього року літня версія ралі частково проходила по території України, і нам дуже сподобалася ваша країна. Ми щасливі, що українська команда вперше візьме участь у ралі Будапешт-Бамако цього року - це час обіцяє бути неймовірно хвилюючим і важким.

Я бажаю команді Team.UA сили, відваги й удачі в дорозі, а ми в свою чергу сподіваємося, що в 2015 році в ралі візьме участь вже не одна команда з вашої прекрасної країни ». Один з учасників української команди, Павло Сукненко, займає посаду керівника відділу продажів компанії Avis в Україні. Avis виступила одним із спонсорів української команди на ралі. Другим спонсором виступила компанія Lookout (супутниковий GPS-моніторинг транспорту).

Avis є найбільшою світовою корпорацією з прокату автомобілів. Компанія нараховує 7642 представництва в 185 країнах. Avis надає послуги з прокату та лізингу автомобілів на території України з жовтня 1997 року. Автопарк компанії регулярно оновлюється і поповнюється новими моделями авто. На сьогоднішній день автопарк компанії налічує більше 2300 автомобілів різних марок. Представництва Avis Україна відкриті у Львові, Донецьку, Дніпропетровську, Харкові, Сімферополі, Одесі, Івано-Франківську, Борисполі та Києві.


Компанія Lookout є одним з провідних операторів GPS моніторингу та контролю палива на ринку України, «Кращим партнером в Україні» та офіційним представником Gurtam - розробника програмного комплексу для GPS моніторингу транспорту Wialon в Україні. Компанія Lookout надає широкий спектр послуг з моніторингу автотранспорту для транспортних, сільськогосподарських, комунальних, лізингових, прокатних і торгових компаній в Україні та за її межами.

  • вул. Голосіївська 17, оф. 201-207, Київ, Україна, 03039
  • +38 (044) 390-14-34
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Наші клієнти

Зв'яжіться з нами

  Mail is not sent.   Your email has been sent.
Top